Nowoczesny System Ogrzewania – maty grzewcze Dream Heat

Nowoczesny system ogrzewania

Jaki sposób ogrzewania domu wybrać? Nowoczesne maty grzewcze, to rozwiązanie tanie, szybkie i ekologiczne. Możesz je zastosować nie tylko na suficie, ale też na podłodze (panele i płytki) i ścianach. To niemożliwe? A jednak! Dowiedz się więcej o zaletach i wadach mat grzewczych na naszej stronie.

Ogrzewanie domu. Rozwiązanie tanie, praktyczne i ekologiczne

Czy wyobrażasz sobie ogrzewanie domu bez komina i pieca? Takie, które zadba o środowisko, Twój portfel i zdrowie? Poznaj nowoczesny system ogrzewania domu w postaci mat grzewczych, idealnych na sufit, ściany i podłogi.

Ostatnio coraz więcej osób decyduje się na nowoczesne maty grzewcze. Jak działa ten mechanizm? Składająca się z 11 warstw folia (mata grzewcza) naklejana jest na ekrany aluminiowe, dzięki czemu ciepło generowane przez podczerwień nagrzewa powietrze w pomieszczeniu. Utrzymująca się stała temperatura nagrzewa ściany i zapewnia odczucie ciepła na poziomie wyższym o 1-3 stopnie niż stan faktyczny.

Nie potrzebujesz już wydzielonego miejsca na kotłownie, stary piec na węgiel lub drzewo. Teraz zyskujesz ciepły dom bez konieczności kontrolowania temperatury i podkładania do pieca.  

Zalety mat grzewczych

Dla niezdecydowanych mamy porcję informacji – jest to rozwiązanie:

  • Ekologiczne, które zachowuje czyste powietrze, nie zatrzymuje smogu, a także nie zużywa tlenu w pomieszczeniu.
  • Ekonomiczne – nie wymaga konserwacji (brak nieszczelności, przecieków, eksplozji), ani zakupu pieca, komina. Produkt jest bezawaryjny, a do tego otrzymujesz 30 lat gwarancji.
  • Energooszczędne – stałe ogrzewanie ścian sprawia, że staje się sucha będąc lepszym izolatorem ciepła, nie traci go również jak to ma miejsce przy transporcie ciepła w kaloryferach.
  • Zdrowe – maty grzewcze są przyjazne alergikom.
  • Wszechstronne – możliwe do zastosowania w domach, pomieszczeniach gospodarczych, szklarniach, budynkach przeznaczonych do hodowli zwierząt.

Napisz do nas lub zadzwoń aby dowiedzieć się więcej!