Rekuperacja z dofinansowaniem

Czyste Powietrze

Dbając o swój Dom, dbasz o środowisko

Od lat słyszymy informację o krytycznym stanie jakości powietrza oraz jego konsekwencjach dla zdrowia. Czy wiesz, że standardowa wentylacja grawitacyjna nie jest wystarczająca? Jak poprawić samopoczucie, zadbać o zdrowie i czystość naszej planety?

Zacznij od prawidłowej wentylacji swojego domu

Jesteś właścicielem domu i złożyłeś wniosek o termo-modernizację? A może uzyskałeś pozwolenie na budowę i rozpoczynasz tworzenie domu?

Skorzystaj z rządowego programu “Czyste powietrze”, który ruszył we wrześniu 2018 roku. Dzięki niemu możesz uzyskać dofinansowanie (aż do 90%) lub pożyczkę na montaż instalacji wentylacyjne z odzyskiem ciepła. Program obejmuje docieplenie przegród budowlanych, wymianę stolarki zewnętrznej (okien, drzwi), wymianę kotła gazowego, ogrzewania elektrycznego, montaż pompy ciepła oraz wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła: rekuperacji.

Jakie są jego atuty?

To rozwiązanie pozwali ogrzewać nawiewane powietrze ciepłem odzyskanym z wnętrza domu, oraz umożliwia jego dokładne oczyszczenie. To skuteczny sposób na walkę z grzybem, wirusami, bakteriami, pyłkami, kurzem. To nie wszystkie zalety! Nowa technologia obniży wysokość Twoich rachunków za ogrzewanie.

Poczuj się bezpiecznie w swoim Domu. Zadbaj o spokój, szczęście i zdrowie Twojej rodziny.

Ciekawy? Uzyskaj więcej informacji – napisz do nas lub zadzwoń.