O nas

O nasWspółczesny dom to dom zdrowy, ekonomiczny i przemyślany, taki który łączy w sobie racjonalne nakłady inwestycyjne z komfortem życia.

GWC System to zespół entuzjastów z wieloletnim doświadczeniem w instalacji nowoczesnych rozwiązań wentylacyjnych i cieplnych w budynkach mieszkalnych. Specjalizujemy się w montażu systemów wentylacyjnych oraz grzewczych, które opierają się na rekuperacji oraz odzysku energii odnawialnej. Pomagamy budować inteligentne domy doskonale dopasowane do potrzeb ich mieszkańców.

Zdrowy i inteligentny dom

Rolą oferowanych przez nas rozwiązań jest dostarczanie do wnętrza domu optymalnej ilości świeżego powietrza, usuwanie z niego powietrza już zanieczyszczonego oraz zapewnienie stałej temperatury pomieszczeń. Dzięki montowanym przez nas systemom wentylacji mechanicznej oraz nowoczesnym rozwiązaniom grzewczym znacznie poprawia się jakość powietrza we wnętrzu domu oraz zmniejsza koszt ogrzewania.

Wysoka jakość

Wszelkie instalacje wykonujemy na sprawdzonych elementach, a także jednostkach centralnych o wysokiej sprawności. Wykorzystywane przez nas urządzenia wyróżniają się najwyższą jakością, a także dostępnością podzespołów uznanych na całym świecie firm, takich jak HEATEX czy EBM Plast.

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski.